FULL FACE & NECK WORKOUT

Komplexný vyživujúci a revitalizujúci workout.

FACE_WORKOUTS_04

Detaily workoutu:

Kompletný workout navrhnutý na rovnomernú aktiváciu tonusu tvárového a krčného svalstva. Full workout sa skladá z warm-upu a teda naťahovania viac ako 40-tich svalov tváre s uvoľnením napätia krčných svalov a rozprúdenie krvného a lymfatického obehu v oblasti tváre a krku. Pokračujeme ručným kardiom špecializovanými kmitavými pohybmi prstov. Na rozcvičené svaly v zapätí použijeme EMS kardio tréning dvoch druhov. Po cvičení si pokožka prirodzene vylučuje toxíny a preto pleť ešte vyčistíme technológiou FaceClean. FaceUltrasonickou hlavicou svalstvo zohrejeme a doprajeme uvoľnenie, ktoré zároveň otvorí póry a pripraví pokožku na príjem vitamínov metódou intenzívneho vstrekovania FaceAirbrushom. Vpravovanie vitamínov do všetkých vrstiev pokožky zabezpečíme dlaňovými cvičebnými technikami. Na záver cvičenia póry uzatvoríme chladiacou hlavicou FaceHammer. Full Face & Neck workout je ideálny pre všetkých, ktorý navštevujú Face Workout Studio na pravidelnej báze a potrebujú dodať pružnosť a komplexnú výživu nielen tvárovej oblasti, ale aj krku.

110 €

Benefity pre tvoju tvár

#FACEWORKOUTSTUDIO

Strengthening

posilňovanie tvárových svalov

Antiaging

redukcia vrások

Lifting

vypnutie a vyhladenie tváre

Brightening

rozjasnenie a pružnosť pokožky

Nurturing

neinvazívna hĺbková starostlivosť

Otázky a odpovede

Kozmetické a plastické úpravy:

 • aplikácia botoxu za posledných 14 dní
 • tvárové výplne za posledných 30 dní
 • niťový lifting za posledných 30 dní
 • iné operácie tváre za posledných 6 mesiacov

Dermatologické problémy:

 • Poškodenia tváre – napríklad zapálené akné, ekzém, psoriáza, herpes, prasknutá koža, bradavice, popáleniny, rosacea, dlhodobé užívanie steroidov, ktoré poškodili tvár.

Iné zdravotné problémy:

 • Rakovina v oblasti, ktorú budeme stimulovať do 12 mesiacov od zmiernenia/vymiznutia príznakov 
 • Epilepsia
 • Vysoká náchylnosť k praskaniu kostí alebo vážna osteoporóza
 • Srdcové problémy (kvôli EMS prístroju) – informuj trénera počas konzultácie pred tréningom a on zvolí miesto EMS prístroja dlhší stimulačný tréning
 • Diabetes so stratou citlivosti pokožky

Iné kontraindikácie

 • Tehotenstvo (kvôli EMS prístroju) – informuj trénera počas konzultácie pred tréningom a on zvolí miesto EMS prístroja dlhší stimulačný tréning

Ideálne je byť dobre hydratovaný. Pred tréningom sa uistite, že nemáte oblečenie priliehavé na krku. A po tréningu môžeš mať jemne lesklejšiu pleť.

EMS – Elektro Myo Stimulácia =

E- Elektrická

M- Myo (muscle) = Sval  

S- Stimulácia = Aktivácia

 EMS, teda elektrická stimulácia svalov je pojem, ktorý sa niekoľko desaťročí používa v medicíne v rehabilitácii a rekonvalescencii. Pomocou slabých, ale veľmi častých elektrických impulzov, sú svaly aktivované rovnakým princípom, ako ich aktivuje prirodzene telo, ale oveľa častejšie než sme schopní dokázať vôľou. Je ako kardio a lifting pre tvoju tvár. Aktivuje svalové vlákna, podporuje prekrvenie a zlepšuje jemnosť pokožky. 10 minútový tréning omladí, pomáha proti ochabnutiu a zvýrazňuje tvárové kontúry.