TEAMFACE

IMG_8903

Barbora Bakošová

zakladateľka

Barbora sa začala profesionálne venovať modelingu, už v mladom veku. Počas svojej aktívnej kariéry sa stretla s mnohými slovenskými aj zahraničnými top vizážistami a tvárovými expertami. Mnohí z nich okrem tvorby make-upu používali rôzne masážne techniky a nástroje, ktoré pripravili pleť na dokonalý look. Vtedy sa Barbora začala vzdelávať o tvárových masážnych technikách najmä z Ázie. Postupne sa dostával trend ako už dnes veľmi známe a obľúbené guashe, facerolleri a iné, do povedomia aj u nás. Základy tvárovej gymnastiky a workoutových techník sa naučila od Inge Theron, ktorá je na čele unikátneho konceptu tvárového fitness cvičenia. Povedala si, že Face Workout Studio prinesie tvárové workouty aj k nám.

IMG_8902

Milan Švingál

spoluzakladateľ

Milan profesionálne líči na Slovensku a v Českej republike už viac ako 12 rokov. Počas jeho pôsobenia ako vizážista a pleťový poradca vyskúšal mnohé druhy tvárových prípravkov a ošetrení, ktoré kombinujú kozmetiku s technológiami. S pleťou pracuje dennodenne a cez ruky mu prešlo mnoho typov pokožky rôzneho veku a kvality. Sám dopĺňa moderné kozmetické ošetrenia s neinvazívnymi cvičeniami. Spolu so zakladateľkou Barborou sa zúčastnili špeciálnych kurzov, z ktorých vytvorili unikátne workouty pre Face Workout Studio.

IMG_8899 2

Eva Kramerová

profesionálna Face trénerka

Eva pôsobí a pohybuje sa v kozmetickom priemysle na Slovensku viac ako 20 rokov. Po úspešnom založení vlastného kozmetické salónu na stredom Slovensku sa rozhodla rozšíriť svoju kozmetickú činnosť o tvárové cvičenia a ich skvelý účinok nielen pre tvárové svalstvo, ale aj celkový pozitívny dopad na ľudské telo. O nadobudnuté skúsenosti sa s nami bude deliť v našom Face Workout Studio.

Prvý tvárový gym pre tvoje tvárové svaly s využitím špecializovaných ručných a prístrojvých techník, prirodzenú stimuláciu tvorbu kolagénu, metabolizmu pokožky tváre a príliv energie, nielen pre tvoju pokožku, zažiješ na tréningu len u nás.

Nájdeš nás na Zámockej ulici 20 v Bratislave.