TEAMFACE

Barbora

Barbora Bakošová

zakladateľka a FACE trénerka

Barbora sa začala profesionálne venovať modelingu, už v mladom veku. Počas svojej aktívnej kariéry sa stretla s mnohými slovenskými aj zahraničnými top vizážistami a tvárovými expertami. Mnohí z nich okrem tvorby make-upu používali rôzne masážne techniky a nástroje, ktoré pripravili pleť na dokonalý look. Vtedy sa Barbora začala vzdelávať o tvárových masážnych technikách najmä z Ázie. Postupne sa dostával trend ako už dnes veľmi známe a obľúbené guashe, facerolleri a iné, do povedomia aj u nás. Základy tvárovej gymnastiky a workoutových techník sa naučila od Inge Theron, ktorá je na čele unikátneho konceptu tvárového fitness cvičenia. Povedala si, že Face Workout Studio prinesie tvárové workouty aj k nám.

MilanŠ

Milan Švingál

spoluzakladateľ a FACE tréner

Milan profesionálne líči na Slovensku a v Českej republike už viac ako 12 rokov. Počas jeho pôsobenia ako vizážista a pleťový poradca vyskúšal mnohé druhy tvárových prípravkov a ošetrení, ktoré kombinujú kozmetiku s technológiami. S pleťou pracuje dennodenne a cez ruky mu prešlo mnoho typov pokožky rôzneho veku a kvality. Sám dopĺňa moderné kozmetické ošetrenia s neinvazívnymi cvičeniami. Spolu so zakladateľkou Barborou sa zúčastnili špeciálnych kurzov, z ktorých vytvorili unikátne workouty pre Face Workout Studio.

IMG_1317 3

Olívia Norovská

profesionálna FACE trénerka

Olívia je profesionálnou vizážistkou a vlasovou štylistikou už viac ako 11 rokov. Počas líčenia a úpravy vlasov jej klientky často kládli otázky ohľadom starostlivosti o pleť. To ju prirodzene priviedlo k nahliadnutiu do sveta kozmetiky netušiac, že objavi svoju novú vášeň. Zistila, že tvarová masáž je neinvazívny a komlpexný spôsob, ktorým sa dokážeme priblížiť k lymfatickému systému, ovplyvniť jeho tok, ako aj tok krvného obehu, zvýšiť prirodzenú tvorbu elastínu a kolagénu, vytvarovať a nadvihnúť svaly a prirodzene vyživiť pokožku. A preto je súčasťou FACE TEAMu.

A7R01121 3

VSEVOLOD PIDDENEZHNYY

profesionálny FACE tréner

Vsevolod (Sevo) je aktívnym športovcom a už roky sa stará o správne fungovanie ľudského teľa ako profesionálny tréner a masér. Starostlivosťou o pleť sa začal zaoberať už na vysokej škole, kde študoval aj kozmetiku. Dokonca vyrábal vlastné kozmetické výrobky. Priaznivé zmeny, ktoré pozoroval u svojich zákazníkov, ho motivovali k hlbšiemu rozvoju vedomostí a zručností v oblasti v starostlivosti o nie len o telo, ale aj o tvár.  Jedného dňa počas rozhovoru s Barborou sa dozvedel o inovatívnych metódach trénovania tvárového svalstva, ktoré používame vo FACE WORKOUT STUDIO. Aktívne sa začal preto vzdelávať aj v tejto oblasti tréningu a preto sa stal súčasťou FACE TEAMu.

Martina

Martina Hartl

profesionálna FACE trénerka

Martina je profesionálna tanečníčka a veľká estétka. Už počas štúdia na konzervatóriu našla v sebe vášeň pre vizážistiku a starostlivosť o tváre. Profesionálne líči na svadby, plesy a rôzne fotenia. Trend prirodzeného make-upu a zdravej pokožky ju priviedol ku tvárovým cvičeniam a gua sha technikám. Pre kariéru profesionálnej tanečníčky je veľmi dôležité posilňovanie svalstva, streaching na celom tele a aj ich následná regenerácia. To všetko aj so štúdiom pedagogiky sa prepojilo v skúsenosti s tvárovými tréningami. Tvár je naša súčasť a preto, by sme ju nemali vynechať ani v tréningu. Je úžasné vidieť výsledky aj pri neinvazívnych cvičeniach, ktoré trénuje za vás tréner. A to je to spojenie, čo Martina miluje. Face workout!

Prvý tvárový gym pre tvoje tvárové svaly s využitím špecializovaných ručných a prístrojvých techník, prirodzenú stimuláciu tvorbu kolagénu, metabolizmu pokožky tváre a príliv energie, nielen pre tvoju pokožku, zažiješ na tréningu len u nás.

Nájdeš nás na Zámockej ulici 20 v Bratislave.